newsletter

Newsletter - zapisz się!„Orion”

+48 33 855 27 49 lub +48 601 493 226
  • pic1

Klient grupowy

Kolonie w Wiśle

KOLONIE W WIŚLE

CENA

  • Osobodzień od 60,00 zł w zależności od ilości osób i dni pobytu z wyżywieniem (3 posiłki lub śniadanie z obiadokolacją)

ZAKWATEROWANIE

  • 16 przytulnych pokoi z łazienkami i TV (37 miejsc noclegowych, a 55 po wstawieniu łóżek piętrowych)

CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE – TAKŻE PEŁNE WYŻYWIENIE WEGETARIAŃSKIE/ WEGAŃSKIE

  • trzy posiłki: śniadanie, obiad (dwa dania i deser) i kolacja lub dwa posiłki: śniadanie i obiadokolacja (dwa dania i deser) serwowane w stołówce naszego ośrodka
  • wyżywienie tradycyjne (znane potrawy oparte na wołowinie, drobiu i rybach oraz bezmięsne) albo wyżywienie wegetariańskie/ wegańskie
  • jadłospis dostosowujemy także do specjalnych zaleceń lekarskich

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „ORION” IDEALNY NA NIEZAPOMNIANE KOLONIE W WIŚLE 

Kolonie w Wiśle w Ośrodku Wypoczynkowym „Orion” to najlepszy wybór. Atutem naszego ośrodka jest świetna lokalizacja: otoczony lasami, położony w malowniczym zakątku tuż nad brzegiem Wisły (50 m), jednocześnie na ustroniu i blisko centrum (deptakiem wzdłuż rzeki 25 min pieszo) oraz wielu obiektów sportowych i rekreacyjnych. Oferujemy Państwu zakwaterowanie w 16 wygodnych pokojach z łazienkami i TV (pokoje 2-, 3- i 4-osobowe), z łącznie 37 miejscami noclegowymi (55 po wstawieniu łóżek piętrowych), które razem ze stołówką na 56 osób mieszczą się w jednym pawilonie wczasowym. Pozwoli to Państwu na zorganizowanie kolonii w Wiśle, podczas których dzieci i młodzież wspaniale się zintegrują, a wychowawcy i wychowawczynie – z łatwością będą mieć pieczę nad całością. Oprócz tanich noclegów blisko centrum Wisły zapewnimy Państwu do wyboru pełne wyżywienie tradycyjne (oparte na drobiu i rybach), wegetariańskie, a nawet wegańskie oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb i zaleceń lekarskich. Nasz ośrodek wyposażony jest w salkę z TV, DVD i Wi-Fi oraz w salkę z piłkarzykami i stołem do ping-ponga, które razem ze stołówką mogą Państwo wykorzystywać do prowadzenia zebrań, spotkań czy zabaw grupowych. Ponadto organizując kolonie w Wiśle właśnie w „Orionie”, będą mieli Państwo do dyspozycji rozległy ogród z łąką idealną do wypoczynku czy gimnastyki porannej, ustronne miejsce na wieczór przy ognisku i brzeg Wisły przyjazny plażowaniu, kąpieli i piknikom.

Kolonie w Wiśle – Perle Beskidów

W okolicach naszego ośrodka znajduje się wiele atrakcji, które pozwolą Państwu zagwarantować dzieciom i młodzieży wyjątkowe kolonie w Wiśle. Zwrócimy Państwa uwagę na najważniejsze i najpopularniejsze z nich: Ciuchcia Martusia, Park Wodny Tropikana, Skocznia Narciarska im. Adama Małysza i galeria z jego trofeami, Zamek Prezydenta RP, Muzeum Beskidzkie, góra Czantoria Wielka z wyciągiem krzesełkowym, a poza Wisłą m.in. Leśny Park w Ustroniu, Chlebowa Chata w Górkach Małych czy Górski Park Równica. Zapraszamy – Ośrodek Wypoczynkowy „Orion” jest idealny na niezapomniane kolonie w Wiśle!

Więcej o ofercie »

Zobacz film: