newsletter

Newsletter - zapisz się!„Orion”

+48 33 855 27 49 lub +48 601 493 226
  • pic1

Klient grupowy

Obozy w górach

OBOZY W GÓRACH

CENA

  • Osobodzień od 70,00 zł w zależności od ilości osób i dni pobytu z wyżywieniem (3 posiłki lub śniadanie z obiadokolacją)

ZAKWATEROWANIE

  • 16 przytulnych pokoi z łazienkami i TV (37 miejsc noclegowych, a 55 po wstawieniu łóżek piętrowych)

CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE – TAKŻE PEŁNE WYŻYWIENIE WEGETARIAŃSKIE/ WEGAŃSKIE

  • trzy posiłki: śniadanie, obiad (dwa dania i deser) i kolacja lub dwa posiłki: śniadanie i obiadokolacja (dwa dania i deser) serwowane w stołówce naszego ośrodka
  • wyżywienie tradycyjne (znane potrawy oparte na wołowinie, drobiu i rybach oraz bezmięsne) albo wyżywienie wegetariańskie/wegańskie
  • jadłospis dostosowujemy także do specjalnych zaleceń lekarskich.

OBOZY SPORTOWE – TYLKO W GÓRACH!

Ośrodek Wypoczynkowy „Orion” w Wiśle to doskonałe miejsce do zorganizowania obozu sportowego w górach, np. dla piłkarzy ręcznych oraz szkółek piłkarskich. Wybierając nasz ośrodek, z łatwością skorzystają bowiem Państwo ze znajdujących się w pobliżu obiektów sportowych i rekreacyjnych: kompleksu boisk sportowych Klubu Sportowego „Wisła Ustronianka” (korty tenisowe, w tym jeden oświetlony, boisko do siatkówki plażowej i piłki nożnej – 300 m), kompleksu boisk sportowych „Orlik” (boisko piłkarskie, boisko wielofunkcyjne – do koszykówki i siatkówki – 500 m), Ośrodka Sportowego PZSN „Start” (1,5 km), a także basenu krytego (1 km), kilku wyciągów narciarskich (najbliższy oddalony o 1 km) oraz wyciągu krzesełkowego na Stożek Wielki (3 km). Z łatwością również zaczną Państwo dzień od joggingu – obok naszego ośrodka zaczyna się ścieżka zdrowia zakończona siłownią „pod chmurką”.

Obozy w górach, a nocleg i wyżywienie w Ośrodku Wypoczynkowym „Orion” w Wiśle

Oferujemy Państwu zakwaterowanie w 16 wygodnych pokojach z łazienkami i TV (pokoje 2-, 3- i 4-osobowe), z łącznie 37 miejscami noclegowymi (55 po wstawieniu łóżek piętrowych), które razem ze stołówką na 56 osób mieszczą się w jednym pawilonie wczasowym. Zapewniamy do wyboru pełne wyżywienie tradycyjne (oparte na drobiu i rybach), wegetariańskie, a nawet wegańskie oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb i zaleceń lekarskich. Ponadto organizując obóz w górach w „Orionie”, będą mieli Państwo do dyspozycji również salkę z TV, DVD i Wi-Fi oraz małą salkę ze stołem do ping-ponga i piłkarzykami, które razem ze stołówką mogą Państwo wykorzystywać na zebrania czy spotkania grupowe.

Więcej o ofercie »

Zobacz film: