newsletter

Newsletter - zapisz się!„Orion”

+48 33 855 27 49 lub +48 601 493 226
  • pic1

Klient grupowy

Zielone szkoły

ZIELONE SZKOŁY W GÓRACH

CENA

  • Osobodzień od 55,00 zł w zależności od ilości osób i dni pobytu z wyżywieniem (3 posiłki lub śniadanie z obiadokolacją)

ZAKWATEROWANIE

  • 16 przytulnych pokoi z łazienkami i TV (37 miejsc noclegowych, a 55 po wstawieniu łóżek piętrowych)

CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE – TAKŻE PEŁNE WYŻYWIENIE WEGETARIAŃSKIE/ WEGAŃSKIE

  • trzy posiłki: śniadanie, obiad (dwa dania i deser) i kolacja lub dwa posiłki: śniadanie i obiadokolacja (dwa dania i deser) serwowane w stołówce naszego ośrodka
  • wyżywienie tradycyjne (znane potrawy oparte na wołowinie, drobiu i rybach oraz bezmięsne) albo wyżywienie wegetariańskie/ wegańskie
  • jadłospis dostosowujemy także do specjalnych zaleceń lekarskich

PORA NA ZIELONE SZKOŁY W GÓRACH

Zielona szkoła w górach w Ośrodku Wypoczynkowym „Orion” w Wiśle to najlepszy wybór. Nasz obiekt i jego otoczenie pozwolą Państwu prowadzić zajęcia i jednocześnie zapewnić dzieciom pobyt w spokojnym, bezpiecznym i zarazem urokliwym miejscu. „Orion” położony jest bowiem wśród pięknych lasów bukowych, w urzekającym zakątku tuż nad brzegiem Wisły (50 m). Miasto Wisła z kolei to jedna z najbardziej znanych górskich miejscowości związanych z turystyką, wypoczynkiem i sportami zimowymi. Do lokalnych atrakcji należą m.in. skocznia narciarska im. Adama Małysza oraz wyciąg krzesełkowy na górę Czantoria Wielka (995 m n.p.m.).

Zielone szkoły w górach – czas na naukę i integrację

Oferujemy Państwu zakwaterowanie w 16 wygodnych pokojach z łazienkami i TV (pokoje 2-, 3- i 4-osobowe), z łącznie 37 miejscami noclegowymi (55 po wstawieniu łóżek piętrowych), które razem ze stołówką na 56 osób mieszczą się w jednym pawilonie wczasowym.

Zapewniamy do wyboru pełne wyżywienie tradycyjne (oparte na drobiu i rybach), wegetariańskie, a nawet wegańskie oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb i zaleceń lekarskich. Nasz ośrodek wyposażony jest również w salkę z TV, DVD i Wi-Fi oraz małą salkę ze stołem do ping-ponga i piłkarzykami, które razem ze stołówką mogą Państwo wykorzystywać jako sale lekcyjne. Ponadto organizując zieloną szkołę w górach w „Orionie”, będą mieli Państwo do dyspozycji rozległy ogród z łąką idealną do wypoczynku czy gimnastyki porannej, ustronne miejsce na wieczór przy ognisku i brzeg Wisły przyjazny plażowaniu, kąpieli i piknikom.

Więcej o ofercie »

Zobacz film: