Atrakcje ośrodka Orion

DLA DZIECI

Na terenie samego ośrodka znajduje się kilka atrakcji dla dzieci: mini piaskownica, huśtawka oraz duża trampolina - atrakcja bardzo lubiana przez najmłodszych

Teren jest zielony, ogrodzony i bezpieczny. Więc  kiedy potrzeba nam chwili wytchnienia, odpoczynku możemy spędzić przyjemnie czas na ławeczce mając oko na swojego malucha.

Wewnątrz budynku również znajduje się parę niespodzianek dla dzieci. W razie niepogody lub wolnymi wieczorami najmłodsi mogą skorzystać ze stołu do ping-poga lub zagrać w piłkarzyki.

Dodatkowym atutem jest wypożyczalnia drobnego sprzętu sportowego: piłki do gry w koszykówkę, siatkówkę, badminton, skakanki.

SAUNA

Ośrodek dysponuje własną sauną. Dla osób, które lubią się zrelaksować, rozgrzać i odprężyć (szczególnie jesienią i zimą) polecamy pobyt w saunie w cenie 30 zł/h.

MIEJSCE NA OGNISKA

Posiadamy urokliwe miejsce przeznaczone na ogniska. Nasi goście mogą skorzystać z gotowego, bezpiecznego paleniska, obłożonego kamieniami i cieszyć się ciepłem ognia, smakiem kiełbasek lub wspólnie spędzonym czasem przy ognisku.