Zadzwoń do nas: +48 601 493 226

Wyślij wiadomość

  Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Wypoczynkowy „Orion” ul. Spacerowa 7 43-460 Wisła. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania lub usunięcia.

  Witaj!

  Staramy się być dostępni pod telefonem zawsze, w godzinach naszej pracy. Jeśli jednak nie możesz z jakiegoś powodu się do nas dodzwonić, to bardzo prosimy o pozostawienie wiadomości w formularzu kontaktowym, a na pewno odpiszemy lub oddzwonimy jeśli pozostawisz również numer telefonu


  Numer konta bankowego

  Bank Pekao S.A:

  35 1240 1994 1111 0010 3068 0567

  W tytule przelewu prosimy wpisać termin wczasów.


  "Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekorion.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."