Dojazd do Wisły

Zdecydowanie najbardziej popularnym środkiem komunikacji, wśród turystów podróżujących do Wisły są pociągi. Skorzystać można z usług przewoźników:
PKP Intercity S.A. - największy polski operator kolejowy
Koleje Śląskie Sp. z o.o. - śląski przewoźnik kolejowy


Przystanki kolejowe na terenie Wisły:

- Wisła Obłaziec
- Wisła Uzdrowisko (Dworzec Kolejowy – centrum Wisły)
- Wisła Dziechcinka
- Wisła Kopydło
- Wisła Głębce (stacja końcowa)

Autobusy i busy

Wispol to główna firma przewozowa na terenie Wisły. Możemy z niej skorzystać dojeżdżając nawet z tak dalekich miejscowości jak Kołobrzeg:
-trasy: Wisła – Cieszyn, Wisła – Koniaków, Wisła- Jaworzynka, Wisła – Salmopol
-w sezonie: Wisła – Zakopane, Wisła – Kołobrzeg, Wisła – Lublin, Wisła – Gliwice

Rozkład dostępny jest na stronie: http://www.wispol.pl/

Samolot


Jeśli od Wisły dzieli Was bardzo duża odległość i nie chcecie tracić czasu na podróż, można wybrać opcję przybycia samolotem (dla tych, którzy nie boją się wrażeń). Najbliższe lotniska to:
Ostrava (Czechy, 79 km od Wisły)
Katowice Pyrzowice (124 km od Wisły)
Kraków Balice (141 km od Wisły)

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy


W razie dodatkowych pytań związanych z Państwa podróżą zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami! (601 493 226). Chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Opinie Gości

Z przyjemnością prezentujemy wybrane opinie naszych Gości

Zobacz więcej
Miejsce jest idelane dla kogoś, kto szuka odpoczynku, oderwania od codzienności, miłej, domowej atmosfery oraz pysznego, zdrowego jedzenia.

ANNA, czerwiec 2017

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekorion.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."