Oferujemy 16 przytulnych pokoi 2-, 3- i 4-osobowych (każdy z łazienką, toaletą i TV). .

Dbamy o to, aby zapewniały one poczucie prywatności i wygodę. Posiadamy również przestrzenne pokoje przystosowane specjalnie dla rodzin z dziećmi. Są one podzielone na dwie wnęki: w jednej znajduje się łóżko małżeńskie lub dwa łóżka, a w drugiej – sypialnia dla dzieci. W ten sposób i rodzice, i dzieci zyskują poczucie komfortu. Do dyspozycji naszych gości pozostają także pokoje typu „studio” (na dwa pokoje dwu-, trzyosobowe przypada wspólny korytarz i łazienka). W naszym ośrodku oferujemy łącznie 50 miejsc noclegowych.

Dla wszystkich naszych gości udostępniamy bezpłatnie sieć Wi-Fi – zasięg jest zarówno w pokojach jak i na terenie ośrodka.

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekorion.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."