Wybrane opinie naszych gości:

Jest tu super.Wspaniałe położony Ośrodek z własnym parkingiem.Smaczne domowe posiłki oraz miła obsługa.wyposażemie pokoi b.dobre.

Henryk, wrzesień 2018

Bezproblemowy ośrodek, wszędzie blisko, jedzenie smakowite i ciekawe, przyjazny zwierzakom, nasz York wyhasał się bez smyczy. Zwykle nie wracamy w to samo miejsce, tu chętnie wródimy

Konstanty, październik 2018

Mocna śląska i czeska grupa z Trzyńca, Ostrawy i Pragi wszystkim garąca poleca to miejsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni po naszym weekendowym pobycie. Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Pokoje proste i czyste. Smaczne jedzenie. Okolica ma swój urok..

Jan, kwiecień 2017

W imieniu Fundacji ADRA Polska pragnę rekomendować Ośrodek Wypoczynkowy Orion w Wiśle (województwo śląskie, powiat cieszyński) do organizowania na jego terenie wymian i treningów młodzieżowych. Nasza organizacja na terenie tego Ośrodka realizowała trening młodzieżowy we wrześniu 2013 r. w ramach akcji 4.3 Programu „Młodzież w działaniu” pod tytułem „In Focus”.

Piotr Nowacki - prezes Fundacji ADRA Polska

W miesiącu czerwcu , skorzystaliśmy z oferty dla seniorów. Zgodnie z ustaleniami otrzymaliśmy ładny i czysty pokój z łazienką.Spokój i cisza to oaza pełnego relaksu. Wszystkiego dopełnia bardzo dobra kuchnia. Bardzo miłej Pani kierowniczce życzymy dużo gości. Zdzislaw z żoną z Oławy.

Zdzisław,lipiec 2016

W imieniu Fundacji Arka Noego bardzo serdecznie dziękujemy ośrodkowi Orion za miłą atmosferę, troskę i pyszne jedzenie, dzięki którym uczestnicy obozu "Wakacje z Arką Noego" spędzili wspaniale czas w Wiśle.
ZOBACZ PODZIĘKOWANIE

Fundacja Arka Noego, LIPIEC 2019

Więcej opinii przeczytasz tutaj.

Gościliście w naszym ośrodku?

Zachęcamy do pozostawienia opinii na facebooku lub w google! Dziękujemy!

Zobacz galerię

50

miejsc noclegowych


16

przytulnych pokoi


1286

gości


20

lat doświadczenia"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekorion.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."