O nas

O OŚRODKU

Ośrodek Orion w Wiśle to ciekawa propozycja dla grup zorganizowanych – zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Mamy kilkanaście lat doświadczenia w obsłudze grup, które przyjeżdżają do nas, aby miło spędzić czas korzystając z uroków okolicy i górskich atrakcji zarówno latem jak i zimą.

W naszym ośrodku dotychczas organizowane były kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe, zielone szkoły, ferie i zimowiska dla dzieci, obozy harcerskie, wymiany międzynarodowe obsługiwaliśmy również grupy zorganizowane z różnych szkół, firm, kół, stowarzyszeń i fundacji.

Oferujemy wypoczynek w toczeniu pięknej przyrody, z dala od ruchu ulicznego, ze smacznym, domowym jedzeniem, w przytulnych pokojach (każdy z łazienką, toaletą i TV) oraz w miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że będzie to również ciekawa propozycja dla Państwa.

Staramy się by nasi goście w pełni mogli korzystać ze świeżego górskiego powietrza, ciszy i spokoju, dlatego tez nasz ośrodek wolny jest od dymu tytoniowego i alkoholu, a korzystanie z naszych usług uwarunkowane jest zachowaniem trzeźwości i spokoju jako wyrazu szacunku dla innych gości.

STOŁÓWKA

Ośrodek dysponuje własną stołówką usytuowaną w dolnej części budynku. Mieści ona ponad 50 osób. Serwujemy trzy posiłki dziennie: śniadania, obiady i kolacje. Śniadania serwujemy w formie bufetu (szwedzkiego stołu), dzięki czemu nasi goście mogą wybrać na najważniejszy posiłek dnia to, na co akurat mają ochotę. Następnie podajemy obiad składający się z dwóch dań i kolację. Stołówka ta w 2018 roku przeszła kapitalny remont, dzięki czemu jest jeszcze przyjemniej u nas jadać. Do wyboru dla naszych gości są kuchnie: tradycyjna lub wegetariańska. .

NA TERENIE OŚRODKA

Nasz ośrodek jest otwarty na różne potrzeby naszych gości. Dlatego posiadamy liczne, dodatkowe udogodnienia zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Na terenie ośrodka znajduje się duża trampolina dla dzieci oraz huśtawka. Dzieci mogą się więc dobrze i bezpiecznie bawić - teren jest ogrodzony.

Ping-pong i piłkarzyki to kolejne dwie atrakcje tak bardzo lubiane przez najmłodszych.

Posiadamy również przestronną salę z kominkiem, która może jednocześnie posłużyć na spotkania, wykłady i prelekcje dla grup zorganizowanych. Kolejną atrakcją jest specjalne miejsce na ognisko, które cieszy się u nas dużym powodzeniem za-równo latem jak i zimą. Ognisko zbliża ludzi – jest to wspaniały czas na grupowe zabawy i spotkania integracyjne.
Dla dorosłych polecamy relaks w saunie (za dodatkową opłatą: 40 zł/h).

Dla naszych gości organizujemy ogniska, przejazdy wiślańską ciuchcią, wycieczki piesze i autokarowe, białe i zielone kuligi oraz naukę jazdy na nartach po okiem doświadczonego instruktora.

Jesteśmy również otwarci na nowe obszary, w których moglibyśmy Państwu pomóc. .

LOKALIZACJA

Wisła to jedna z najbardziej znanych górskich miejscowości turystyczno-wypoczynkowych słynąca również ze sportów zimowych. Położona w Beskidzie Śląskim, blisko granicy z Czechami (25 km) i Słowacją (18 km), nie bez kozery nazywana jest „Perłą Beskidów”. Usytuowana w kilku sielskich dolinach, u źródeł królowej polskich rzek, otoczona zalesionymi stokami i szczytami górskimi, każdego roku przyciąga rzesze turystów.

LOKALIZACJA OŚRODKA

Ośrodek Wypoczynkowy „Orion" odznacza się wyjątkowo atrakcyjną lokalizacją.

Położony jest wśród pięknych lasów bukowych, w urzekającym zakątku tuż nad brzegiem Wisły. Od ścisłego centrum miasta dzieli nas około 2,5 km, co pozwala prawdziwy wypoczynek w cichym otoczeniu. Droga do centrum wiedzie nad samą rzeką Wisłą, dzięki czemu spacer ten jest niezwykle przyjemny i pełen pięknych widoków.


ZOBACZ GALERIĘ

Opinie Gości

Z przyjemnością prezentujemy wybrane opinie naszych Gości

Zobacz więcej
Miejsce jest idelane dla kogoś, kto szuka odpoczynku, oderwania od codzienności, miłej, domowej atmosfery oraz pysznego, zdrowego jedzenia.

ANNA, czerwiec 2017

50

miejsc noclegowych


16

przytulnych pokoi


1286

gości


20

lat doświadczenia