Bon turystyczny to dokument elektroniczny o wartości 500 zł na każde dziecko, który można wykorzystać na wczasy min. w naszym ośrodku do końca marca 2022 roku. Jeśli więc planujesz wyjazd wakacyjny w góry, nie zwlekaj – rezerwuj już dziś!


B2B_970x250
Jeśli podczas pobytu u nas chcesz skorzystać z bonu, należy nas o tym poinformować dokonując rezerwacji. W dniu przyjazdu zgłoś się niezwłocznie do recepcji, aby się zakwaterować i dokonać rozliczenia bonu. Numer bonu należy okazać najpóźniej podczas zakwaterowania.

Proces płatności bonem jest bardzo prosty – wystarczy, że podasz nam numer bonu, kod płatności i kwotę, jaką chcesz wykorzystać, a my w systemie teleinformatycznym ZUS-u dokonujemy weryfikacji bonu i jego salda. W celu potwierdzenia operacji otrzymasz na sms-em kod weryfikacyjny, który trzeba przekazać pracownikowi recepcji w celu dokończenia transakcji bonem. Bonem można płacić kilka razy, aż do wyczerpania środków. Należy jednak pamiętać o tym, by nie przekroczyć terminu ważności bonu tj. jednak nie dłużej 31 marca 2022 roku – po tym czasie bon wygasa.

Co musisz wiedzieć?

 • Numer bonu turystycznego:
  16-sto cyfrowy numer bonu przypisany do uprawnionego i wykorzystywany w kontaktach z podmiotami
 • Kod obsługi płatności:
  Kod nadawany w momencie aktywacji bonu, otrzymywany e-mailem, znany tylko uprawnionemu, wykorzystywany i ujawniany w trakcie płatności za usługi
 • Kod potwierdzający SMS:
  Kod do potwierdzenia płatności realizowanej z użyciem bonu

Dodatkowe informacje

 • W celu uzyskania dodatkowych informacji polecamy stronę:
  https://bonturystyczny.polska.travel/
 • Możesz też zadzwonić na infolinię:
  Numer infolinii bonu turystycznego: 22 11 22 111

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekorion.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."